O nás Karla Steinera

Karla Steinera

Naše škola je složena ze dvou pracovišť. Ředitelství a šest tříd jsou v Lábkově ulici a čtyři třídy v ulici Karla Steinera.

Mateřská škola Karla Steinera

Je účelovým zařízením. Nově zrekonstruovaná škola má třídy s názvy Oranžová, Červená, Zelená, Modrá a nachází se ve dvou pavilonech. V každé z nich je zrekonstruované sociální zařízení, dále prostory pro individuální i společnou hru učení a práci.

Pro mateřskou školu je strava připravována ve školní kuchyni, hlavní jídlo je pro starší děti servírováno ve společné jídelně, svačiny ve třídách. V hospodářském pavilonu je kancelář vedoucí učitelky, školní kuchyně, a další technické zázemí školy.

Kolem komplexu pavilonů je oplocená školní zahrada, která poskytuje dětem dostatek prostoru pro hru i sportování.

Mateřská škola Lábkova

Je účelovým zařízením. Každá třída má zrekonstruované sociální zařízení, dále šatnu, prostory pro individuální i společnou hru učení a práci. Logopedická třída s názvem Zelená má bezbariérový přístup ve všech prostorách, včetně vstupu do šatny a je umístěna v samostatném přízemním pavilonu. V sousedním přízemním pavilonu je Oranžová třída. Ostatní čtyři třídy s názvy Žlutá, Fialová, Modrá a Červená se nachází ve dvou totožných jednopatrových pavilonech. V hospodářském pavilonu je ředitelna, kancelář vedoucí školní jídelny, školní kuchyně a další technické zázemí školy.

Kolem komplexu pavilonů je oplocená školní zahrada, která poskytuje dětem dostatek prostoru pro hru i sportování.